Naše vestavby do aut jsou i v západních Čechách v autosalonu Mercedes-Benz S.&W. Automobily

Představte si ten moment, kdy se vydáte na cestu za dobrodružstvím, a nemusíte řešit, kde složíte na noc hlavu. Otevřená silnice, a vy máte vše potřebné hned po ruce díky vestavbám od Rebuild-car. Tyto hliníkové autovestavby promění vaše osobní auto nebo dodávku v útulný domov na kolečkách.

Od našich vestaveb do auta můžete očekávat téměř úplné zázemí, jako kdybyste jeli karavanem. S tím rozdílem, že naši hliníkovou autovestavu s váhou okole 55 kg do vašeho auta snadno namontujete a zase vyndáte za pár minut a tím odpadá starost, kam karavan zaparkovat, protože auto s naší naší vestavbou potom používáte na běžné účely.

Autovestavby nejen do dodávek, ale také do vozů kombi a SUV vám můžou poskytnout:


1. Pohodlnou postel

Konec nekomfortním nocím! Užívejte si spánek ve vlastním voze, jako byste leželi doma. Postel je navíc zcela nezávislá na sedadlech, takže můžete vozit i 2. řadu sedadel, případně v delších autech i 3. řadu. To záleží na výběru vestavby. Díky samostatně konstrukci postele, je samozřejmé, že postel se nedotýká sedadel, takže ty se nijak nepoškodí.

2. Kuchyňku

Uvařte si čerstvou kávu, čaj nebo dokonce snídani s míchanými vejci. Nechybí ani tekoucí voda.

3. Úložné prostory

Vestavby mají také úložné prostory, dokonce i pro prostornou kompresorovou lednici. Veškeré vybavení tak budete mít na dosah ruky.

Stačí si vybrat vestavbu podle vašich potřeb na našem webu a objednat. Pokud máte cestu kolem Beskyd, stavte se za námi a vyzkoušejte si vestavbu na místě. Pokud jsou pro vás Beskydy daleko, můžete vestavbu vyzkoušet a zakoupit i v západních Čechách.

Naším partnerem je S. & W. Automobily s.r.o. v Ústí nad Labem a Jenišově u Karlových Varů.

20230825_115820  20230825_115844


S. & W. Automobily s.r.o. máte možnost si prohlédnout Rebuild-car vestavby do auta, které ale samozřejmě sedí i do jiných aut.

Vestavba do auta typu Stella: 

20220503_124724  20220503_124732

Vestavba do auta typu Noemi:

20230825_115158  20230825_115207

MB Noemi  MB postel


Do aut MB máme i řadu příslušenství
, jako jsou tašky nebo kapsy do oken a další.


Přestaňte se omezovat plánováním noclehů a užívejte si skutečnou svobodu na cestách. S Rebuild-car vestavbami do auta je vše jednodušší. Tak neváhejte a udělejte si výlet tím nejlepším stylem – vaším stylem!

×

Splátková kalkulačka ESSOX