Vestavba do auta Laura: Vaše cesta k nezávislým dobrodružstvím o samotě nebo ve dvou

Pokud jste typem člověka, který prahne po nezávislosti a chce prozkoumávat svět v pohodlí svého vlastní mobilního útočiště, představujeme vám ideální řešení – vestavbu do auta Laura od Rebuild-car! Tato inovativní autovestavba nabízí dokonalou kombinaci pohodlí, flexibility a praktičnosti pro všechny vaše cesty.

Rebuild-car vestavba Laura je navržena s ohledem na maximální užitnost a pohodlí. Ať už cestujete sami, případně i s kolem, nebo ve dvou, vždy budete mít k dispozici pohodlnou postel, tekoucí vodu, kuchyňku a dostatečně velký úložný prostor, do kterého se vejde prostorná lednice nebo chemický záchod! Postel má 2 metry na délku a šířka se flexibilně přizpůsobuje možnostem vaší dodávky.

Spaní v autě nebylo nikdy pohodlnější – díky matraci ušité na míru se budete cítit jako doma. Matrace do auta je navíc opatřena tzv. dořezem, takže postel doléhá vždy až ke dveřím, čímž se maximalizuje váš komfort při spaní v dodávce.

2 postel  1 složená bez kola 1
Postel ve vestavbě Laura v dodávce Toyota ProAce Verso           Postel ve vestavbě Laura v dodávce Toyota ProAce Verso
          
20240523_180707
Postel ve vestavbě Laura v dodávce Renault Trafic   

Jedním z největších benefitů vestavby Laura je její variabilita. Můžete snadno přeměnit verzi určenou pro dvě osoby na sezení i se stolem uvnitř dodávky. Jednoduchým úkonem vznikne lavice se stolem, kde si pohodlně posedí i dospělá osoba s výškou 190 cm. Představte si pohodlí, jaké získáte, když vás zastihne nepříznivé počasí – místo stresu si v klidu sednete a vypijete si teplý čaj, kávu nebo usmažíte míchaná vejce uvnitř své dodávkové vestavby.

2 sezení zadní dveře 3  2 sezení boční dveře 3

20240523_180023

S vestavbou do auta Laura od Rebuild-car se vaše cesty stanou nekonečným dobrodružstvím plným svobody a nezávislosti. Už žádná nutnost hledat ubytování, protože vaše mobilní útočiště je vždy s vámi. Vyrazte na cesty a nechejte se unášet krásami přírody, ať už máte rádi cyklistiku, pěší turistiku nebo jen objevování nových míst.

Proč je vlastně autovestavba Laura od Rebuild-Car geniální volbou pro každého outdoorového nadšence?

Když přemýšlíte o dovolené na čtyřech kolech, jaký máte scénář? Možná si představujete volnost a dobrodružství, ale také pohodlí a možnost mít vše potřebné na dosah. A právě to vám přináší autovestavba Laura od Rebuild-Car.

Jste ten typ člověka, který miluje samotu a klid u jezera s rybářským prutem v ruce? Nebo spíše adrenalinový nadšenec, co prospí noc v horách a přes den šlape kilometry na kole? Nezáleží na tom, co vás láká víc — vestavba Laura je připravená na obojí.

S Laurou už nikdy nebudete řešit komplikace s externím držákem na kolo. Držák na kolo je přídavná součást vestavby a vyrábíme ho na míru tak, aby odpovídal tloušťce plášťů vašeho kola. Takže i při nočním odpočinku máte svého miláčka na dvou kolech hned vedle sebe.

20231029_155115

Kvalitní konstrukce je základem každé naší vestavby do dodávky. Kolo je upevněné nejen ve stojanu, který je pevně spojený se základní konstrukcí vestavby, ale i přes stahovací rychloupínáky k rámu stojanu na kolo. Náklad je bezpečně ukotvený, ať už jedete po dálnici nebo se vydáte na off-road dobrodružství. Nemusíte se tak bát ani pokut, třeba při cestách do Rakouska, protože kolo máte dostatečně a bezpečně ukotvené v interiéru dodávky.

Ať už se jedná o dotaz k vestavbě Laura nebo jiné vestavbě anebo k jakémukoliv našemu příslušenství, neváhejte nám zavolat na tel.: +420 736 618 515 nebo nás kontaktovat prostřednictvím našeho webu nebo emailu info@rebuild-car.cz

Doufáme, že se vám nejen naše vestavba Laura do dodávky líbí. Snažili jsme se vyrobit autovestavbu tak, aby byla tak moc variabilní, jak si naši zákazníci přáli 😁

Více informací k vestavbě Laura si můžete přečíst přímo na našem webu u produktu vestavba Laura

Vestavba Laura pro 2 osoby pro Renault Trafic:

20240523_180726  20240523_180711

20240523_180023  20240523_180241 

Vestavba Laura pro jednu osobu, případně i s kolem, nebo pro 2 osoby pro Toyotu ProAce Verso:

1 hlavní s kolem 1  1 vysunutá boční dveře

1 postel  2 hlavní vysunutá  

2 se záchodem 1  2 vysunutá boční dveře 2  

2 sezení zadní dveře 2

×

Splátková kalkulačka ESSOX