O NAŠICH VESTAVBÁCH

Hliníkové vestavby Rebuild-car nabízíme v několika modelech a tyto modely se dále liší svým provedením na základě Vašich požadavků a typu Vašeho auta. Doporučujeme Vám se podívat na náš stručný návod, jak se zoreintovat v jednotlivých modelech a vybrat si tu vhodnou vestavbu pro Vás.

Pár důležitých vlastností mají naše hliníkové vestavby společné:

  • Díky použití lehkých hliníkových profilů a odlehčených materiálů na výplně jsou vestavby Rebuild-car bezkonkurenčně nejlehčí. Pro jednodušší manipulaci a instalaci si můžete navíc jednoduše vyndat všechny jednotlivé boxy a tím docílíte váhy základní konstrukce kolem 20kg. Celková váha nejprodávanější vestavby Stella 115 / 50 / H2 je necelých 50kg. 

  • Jednoduchá instalace bez jakéhokoliv zásahu do Vašeho auta. Vestavby Rebuild-car vždy instalujeme přes nosná oka, kolejnice nebo uchycení sedadel a to buď pomocí závitů a speciálních vložek nebo pomoci popruhů. Instalace celé vestavby Vám nezabere více než 5 minut.

  • Postel není závislá na sedadlech 2. a 3. řady. Vždy jsme schopni vestavbu udělat tak, že můžete plnohodnotně využít 2. řadu sedadel a případně i 3. řadu sedadel. Postel má nezávislou konstrukci. Ať v autě zrovna máte nebo nemáte nainstalované sedadla 2. a 3. řady, je to úplně jedno (sedadla musí mít sklopná opěradla).

  • Všechny vestavby Rebuild-car se vyrábí přímo u nás v pobeskydí v Kozlovicích. Máme individuální přístup k zákazníkovi a rádi Vám vše ukážeme přímo u nás ve výrobě. Kromě vestaveb se snažíme stále rozšiřovat náš vlastní sortiment: tašky do oken, zástěny na zadní dveře, stany na střechu a další.

  • Záruka náhradních dílů, pozáruční servis a vstřícný přístup k zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.


>>> Jak si vybrat tu spravnou vestavbu?

>>> Jak si objednat vestavbu?
           

×

Splátková kalkulačka ESSOX