O NAŠICH VESTAVBÁCH

Hliníkové vestavby Rebuild-car nabízíme v několika modelech a tyto modely se dále liší svým provedením na základě Vašich požadavků a typu Vašeho auta. Doporučujeme Vám se podívat na náš stručný návod, jak se zoreintovat v jednotlivých modelech a vybrat si tu vhodnou vestavbu pro Vás.

Pár důležitých vlastností mají naše hliníkové vestavby společné:

  • Díky použití lehkých hliníkových profilů a odlehčených materiálů na výplně jsou vestavby Rebuild-car bezkonkurenčně nejlehčí. Pro jednodušší manipulaci a instalaci si můžete navíc jednoduše vyndat všechny jednotlivé boxy a tím docílíte váhy základní konstrukce kolem 20kg. Celková váha nejprodávanější vestavby Stella 115 / 50 / H2 je necelých 50kg. 

  • Jednoduchá instalace bez jakéhokoliv zásahu do Vašeho auta. Vestavby Rebuild-car vždy instalujeme přes nosná oka, kolejnice nebo uchycení sedadel a to buď pomocí závitů a speciálních vložek nebo pomoci popruhů. Instalace celé vestavby Vám nezabere více než 5 minut.

  • Postel není závislá na sedadlech 2. a 3. řady. Vždy jsme schopni vestavbu udělat tak, že můžete plnohodnotně využít 2. řadu sedadel a případně i 3. řadu sedadel. Postel má nezávislou konstrukci. Ať v autě zrovna máte nebo nemáte nainstalované sedadla 2. a 3. řady, je to úplně jedno (sedadla musí mít sklopná opěradla).

  • Všechny vestavby Rebuild-car se vyrábí přímo u nás v pobeskydí v Kozlovicích. Máme individuální přístup k zákazníkovi a rádi Vám vše ukážeme přímo u nás ve výrobě. Kromě vestaveb se snažíme stále rozšiřovat náš vlastní sortiment: tašky do oken, zástěny na zadní dveře, stany na střechu a další.

  • Záruka náhradních dílů, pozáruční servis a vstřícný přístup k zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.


>>> Jak si vybrat tu spravnou vestavbu?

>>> Jak si objednat vestavbu?
           

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení