Víceúčelové auto, co si pod tím představit?

co-to-je-vestavba

Pokud rádi cestujete, a přitom máte rádi volnost, kterou vám přesun letadlem a pobyt v hotelu nenabídne, možná jste už vyzkoušeli dovolenou s karavanem nebo klasickým obytným autem. Obytná vestavba v dodávce vám poskytne ještě větší mobilitu. Řemeslníci v mnoha profesích zase ocení úsporu času a práce, kterou jim poskytne pojízdná dílna. To jsou výhody víceúčelového auta.

Kompaktní dodávka s veškerým komfortem

Mladí lidé, kteří trvale pracují na dálku a zároveň cestují, využijí komfort, který jim poskytne obytná vestavba do auta. Na rozdíl od karavanu nebo klasického obytného auta se díky menším rozměrům dostanete téměř všude.

V interiéru je samozřejmostí vybavená kuchyňka, toaleta, sprcha a prostor na spaní. Otvírací střecha udělá za teplého počasí pobyt příjemnější. Navíc je oficiálních parkovacích stání pro obytná auta v Česku i v některých dalších zemích stále nedostatek. Dodávka je diskrétnější, a proto se vám může podařit zastavit na noc téměř kdekoliv.

Vestavba na míru pro vaše podnikání

Řemeslníci, kteří vykonávají svoji profesi mimo sídlo firmy, ocení možnost nechat si upravit interiér vozidla tak, aby vyhovoval jejich potřebě. Zedník, tesař, elektrikář, instalatér nebo malíř si musí zajistit nejen dopravu materiálu a nářadí. Víceúčelové auto se nestává jen pouhým dopravním prostředkem. Na místě také upravuje stavební a instalační prvky na míru. K tomu ideálně poslouží pojízdná dílna, kterou lze nainstalovat téměř v jakémkoliv vozidle.

Stavebnicový systém umožní ideálně využít vnitřní prostor

Na trhu existuje několik druhů modulových systémů, díky kterým vybavíte interiér tak, aby odpovídal vašim požadavkům. Specializovaná firma vám nejdřív vypracuje 3D návrh. Následně si v interiéru si podle vašich požadavků necháte nainstalovat police, skříňky, zásuvky, boxy, kufříky a organizéry, pracovní desky, ponk, výsuvné nebo sklápěcí děrované panely na nářadí, držáky na lahve apod.

Investice do vestavby se vám v dlouhodobém horizontu určitě vyplatí. Vozidlo přizpůsobené na mírů vašemu podnikání vám usnadní organizaci přepravovaného nákladu a nástrojů. V interiéru si snadno upravíte, co potřebujete a ušetříte tak práci a čas.

×

Splátková kalkulačka ESSOX