V čem se naše vestavby aut liší od ostatních?

Sarah_blog_3

Ať už plánujete v autě strávit víkend nebo celou několikatýdenní dovolenou, hledáte ideální vestavbu do auta, která by byla vaším nejlepším parťákem a společníkem. Při výběru vestavby však apelujte především na její kvalitu. Jen ta zajistí pohodlné a ničím nerušené spaní, také bezproblémovou dovolenou či víkend. V porovnání s ostatními vestavbami na trhu ty naše něčím vynikají, a to právě svou vysokou kvalitou. Nesázíme na dřevo, jako to dělají naši konkurenti. Důležitá je pro nás nízká váha, dlouhá životnost a hlavně to, aby si člověk nemusel kupovat více aut, když stačí mít jedno do práce i na dovolenou.

Dřevo se dnes už nenosí

Jak jsme zmínili, dřevo není to, co u našich vestaveb preferujeme. Na trhu se však s dřevěnými vestavbami do auta setkat ještě můžete. My preferujeme odlehčené, speciální a velmi kvalitní materiály, které dřevo jenom doladí k dokonalosti. Díky využívání celohliníkové konstrukce s vysokopevnostní deskou je možné vyrobit takovou vestavbu, která bude typická svou nízkou váhou, přesto vysokou pevností a spolehlivou stabilitou.

Co je to vysokopevnostní deska?

Nabízí se otázka, co to je vysokopevnostní deska. Jedná se o desku vytvořenou z lepených kompozitních desek, která má velice lehkou strukturu. I když je deska velmi lehká, o její odolnosti nemůže být pochyb. Dokonce je odolná proti vodě a je zcela recyklovatelná.

Kvalitní matrace i další zařízení vestavby

Dbáme na kvalitu vestaveb do auta jako celku. Proto i použité matrace jsou speciálně vybírány, aby zaručeně zajistily komfortní a pohodlné spaní. Další zařízení, jako je například nosník pro umyvadlo nebo vanička pod sporák či držáky, jsou vyrobeny z kvalitního nerezu, který je snadno omyvatelný a dobře se udržuje. I příbory, nádobí či nože a otvíráky jsou od kvalitních, ověřených značek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení