V čem se naše vestavby aut liší od ostatních?

Sarah_blog_3

Ať už plánujete v autě strávit víkend nebo celou několikatýdenní dovolenou, hledáte ideální vestavbu do auta, která by byla vaším nejlepším parťákem a společníkem. Při výběru vestavby však apelujte především na její kvalitu. Jen ta zajistí pohodlné a ničím nerušené spaní, také bezproblémovou dovolenou či víkend. V porovnání s ostatními vestavbami na trhu ty naše něčím vynikají, a to právě svou vysokou kvalitou. Nesázíme na dřevo, jako to dělají naši konkurenti. Důležitá je pro nás nízká váha, dlouhá životnost a hlavně to, aby si člověk nemusel kupovat více aut, když stačí mít jedno do práce i na dovolenou.

Dřevo se dnes už nenosí

Jak jsme zmínili, dřevo není to, co u našich vestaveb preferujeme. Na trhu se však s dřevěnými vestavbami do auta setkat ještě můžete. My preferujeme odlehčené, speciální a velmi kvalitní materiály, které dřevo jenom doladí k dokonalosti. Díky využívání celohliníkové konstrukce s vysokopevnostní deskou je možné vyrobit takovou vestavbu, která bude typická svou nízkou váhou, přesto vysokou pevností a spolehlivou stabilitou.

Co je to vysokopevnostní deska?

Nabízí se otázka, co to je vysokopevnostní deska. Jedná se o desku vytvořenou z lepených kompozitních desek, která má velice lehkou strukturu. I když je deska velmi lehká, o její odolnosti nemůže být pochyb. Dokonce je odolná proti vodě a je zcela recyklovatelná.

Kvalitní matrace i další zařízení vestavby

Dbáme na kvalitu vestaveb do auta jako celku. Proto i použité matrace jsou speciálně vybírány, aby zaručeně zajistily komfortní a pohodlné spaní. Další zařízení, jako je například nosník pro umyvadlo nebo vanička pod sporák či držáky, jsou vyrobeny z kvalitního nerezu, který je snadno omyvatelný a dobře se udržuje. I příbory, nádobí či nože a otvíráky jsou od kvalitních, ověřených značek.

×

Splátková kalkulačka ESSOX