Co znamená vlastnit auto pro dvě využití?

auto pro dvě využití

Pokud přemýšlíte, že si pořídíte nové auto, můžete se setkat s termínem “jedno auto pro dvě využití”. Nejedná se však jen o marketingový tah, jak se vám možná může zdát, ale takové auto opravdu existuje. Je to většinou rodinné auto, do kterého se přikoupí vestavba na spaní do auta. Díky tomu tak budete moct s jedním autem jezdit do práce, na jednodenní výlety, můžete s ním vozit děti do kroužků a zároveň v něm budete moct trávit svou několikatýdenní dovolenou, aniž byste museli přejíždět od hotelu k hotelu či hledat nějaké ubytování.

Nepotřebujete mít dvě vozidla a platit dvě pojištění

Mnozí lidé už takové rodinné auto vlastní a přemýšlí nad tím, že si koupí obytný vůz, ve kterém budou trávit své každoroční dovolené. Jenže koupě dalšího vozidla do domu znamená platiti dvojnásobné pojištění, platit vyšší náklady na provoz a údržbu auta, také nutnost zajistit parkování po celý rok. Obytný vůz zkrátka není legrace, ostatně ani vlastnit dvě auta není nic legračního a finančně nenákladného.

I proto se lidé rozhodují spíše investovat do vestavby do auta, díky které budou mít auto na dvě použití. Budou mít vůz na cesty do práce, ale zároveň v něm budou moct spát, když se rozhodnou vyjet na roadtrip.

Auto do práce, na camping i turistiku

K jakému účelu využijete auto s vestavbou do auta vy? Pojedete s ním nejdříve do práce ukázat ho kolegům nebo si ho vezmete na kempování. Naše vestavby jsou určené prakticky kamkoli. Mají v sobě zabudovaný dostatek úložného prostoru a stejně tak kuchyni, ve které si připravíte nejen ranní kávu, ale také snídani či kde zvládnete každodenní ranní hygienu. Co u našich vestaveb oceníte, je především jejich praktičnost, odolnost a taktéž pevnost. Což je velmi zajímavé, když vezmeme v potaz to, že vestavby vyrábíme z odlehčeného materiálu, aby jejich hmotnost nebyla vysoká a aby se s nimi dalo hravě manipulovat.

×

Splátková kalkulačka ESSOX