Už vás vaše auto nebaví? Možností, jak ho vylepšit, je spousta

vylepseni

Kdo nikdy nezatoužil po originálním a výjimečném voze s netušenými vlastnostmi? Originální automobily s jedinečnou výbavou sice existují, ale jejich cena bývá astronomická. Trochu odlišit nebo vylepšit svůj vůz přesto může úplně každý.

Zesilovač, kameru nebo osvětlení?

Nabídka doplňků je překvapivě široká a mnohé vylepšení se dají pořídit za velmi rozumné částky. Máte starší vůz bez parkovacích senzorů nebo zadní kamery? Komplet s kamerou i slušným monitorem pořídíte za několik tisíc. Posloucháte při jízdě rádi hudbu? Slušný zesilovač a kvalitní reproduktory dávno nejsou nedostupným zbožím.

Kdo si potrpí na vzhled svého vozu, může zkusit různá přídavná LED světla či barevná podsvícení. Umělecké duše zase potěší speciální fólie určené pro karoserii vozu. Chrání a současně zvýrazňují původní lakování. Dokonce mohou vytvořit nový a jedinečný grafický styl vozu.

Vestavba rozšíří schopnosti vašeho vozu

Unikátním doplňkem jsou vestavby do aut. Je zavádějící označit je za vylepšení, protože mohou zcela změnit využití automobilu. Z obyčejného rodinného dopravníku se stane pojízdná základna pro dlouhé výpravy nebo kempování. Velké a těžkopádné obytné vozy mohou zůstat doma.

Přestavby nabízí řada firem. Základ je ale podobný. Tvoří jej hliníkové profily namontované do kufru. Jedinou podmínkou jsou dostatečné rozměry zavazadelníku. Vestavný modul do profilů jednoduše přišroubujete. Montáž je snadná. Modul slouží v horní části jako rošt, na který stačí uložit rozkládací matraci. Zbytek kufru slouží pro uskladnění věcí nebo pro vložení speciálních boxů. Nejčastěji v nich naleznete chladničku, nádrže na vodu s prostorem na umývání rukou či oplachování nádobí a samozřejmě výrobci nezapomněli ani na plynové vařiče s prostory na úpravu jídla.

×

Splátková kalkulačka ESSOX