Česko se proměnilo v karavanový ráj. Frčí i vestavby do auta

karavany-vestavby-do-aut

Během uplynulých měsíců se naše země skutečně proměnila. Samozřejmě jsme prošli náročným obdobím, ale nebyli bychom to my, Češi, aby se i na nepříjemné situaci nenašlo pár pozitiv. Opět jsme se vrátili ke karavaningu. Tentokrát v modernější podobě, jako multifunkční dodávky.

Pro velké i malé cestovatele

Možná si říkáte, že byste nejdříve raději zkusili, zda vám styl kempování a přespávání v autě a stanu sedne. Pro tento případ se výborně hodí vestavby do auta. Jedná se o komplexní řešení spacího a úložného prostoru, který promění vaše vozidlo v pohodlné místo k vaření, umývání nádobí a přespání. Věci vždy naleznete na svém místě a pokud máte v plánu procestovat krásy naší země, nebo se vydat za hranice, nejsou vám kladeny žádné překážky. Kam se vydáte?

Výhody přespání v autě

Ať již budete spát v karavanu, nebo jste se rozhodli pro spaní přímo v autě, představuje to pro vás mnoho výhod. Nejste nijak vázáni místem ani časem a je tak zcela na vás, kdy a do jakých míst se vydáte. Sotva skončí mrazivé zimní počasí, je možno vyjet prakticky kamkoliv. Ubytovat se můžete v kempech, ale existují také speciální aplikace, které vás dovedou k místu, kde můžete legálně a bezpečně přespat i mimo kempy. Někteří lidé takto nabízejí přímo své pozemky, takže se dostanete na místa, kde budete zcela sami.

Na co si dát pozor

Během cest na vás bude čekat několik výzev. Ta první a nejdůležitější spočívá v dobré organizaci věcí. Najednou bude váš životní prostor limitován a vy se s touto výzvou musíte vyrovnat nejlépe, jak jen to půjde. Současně si ihned před první cestou předem určete místa, kam budete odkládat cenné věci. Ty je samozřejmě vždy lepší mít u sebe, proto mějte dostatečně prostorný batoh připravený pro všechny procházky a výlety.

Už se těšíte na svůj první výlet?

×

Splátková kalkulačka ESSOX