Vestavba do auta nám přinesla volnost, tvrdí řada klientů

vestavba-do-auta-volnost

Začtěte se do rozhovoru s Jáchymem, který se před časem rozhodl pro své auto zvolit vestavbu do auta. Co mu změna přinesla a na co nedá dopustit?

Jak jste se o možnosti vestavby do auta dozvěděl?

„S přítelkyní jsme již nějakou dobu sledovali možnosti, jak co nejvíce využít prostor auta pro cestování. Dávali jsme dohromady tipy, které bychom potřebovali. A poté už jsme si našli vestavby do auta, kde nám nabídli, že naše nápady promění ve skutečnost,“ uvádí Jáchym. Rozhodli se tak, že si upraví své osobní vozidlo.

Co vám přijde praktické?

„Naprosto jsme se oba zamilovali do kuchyně. Stačí jen pootevřít dveře kufru auta, a máme doslova hotel! Vaříme si i v případě, že venku není zrovna hezky. Poté si umyjeme nádobí ve dřezu a jedeme dál,“ říká Jáchym. „Moje přítelkyně s chutí pozoruje, jak připravuji snídani, já zase podporuji při vaření ji,“ dodává. „Jsme tak více spolu a vyhovuje nám to.“

Jaké jsou přínosy vestavby pro vaše cestování?

„Obrovské! Dokázali jsme navštívit místa, která bychom s klasickým autem pro nedostatek pohodlí nikdy neobjevili. Jednoduše jsme se rozhodli přespávat v kempech, kam jsme přijeli až ve večerních hodinách a ráno jsme měli možnost vyjet do přírody. Mezitím, co si jiní teprve uklízeli stany, my už byli na cestě. Našli jsme proto mnoho skvělých míst naprosto bez lidí.“

Co byste na vestavbě změnil?

„Vestavbu používáme dva roky a neměnil bych vůbec nic. Věděli jsme, co chceme, a navíc nám ve firmě dobře poradili s komponenty, které se nakonec ukázaly být velmi praktické. Jsem rád, že máme kuchyň, spací prostor, ale také úložná místa,“ říká Jáchym.

„Díky vestavbě zažíváme na cestách vítané pohodlí. Zbožňuji ranní kávu a je skvělé si ji dopřát na místě s překrásným výhledem. Doporučil bych to každému,“ uzavírá svou zkušenost s vestavbami do auta Jáchym.

×

Splátková kalkulačka ESSOX