Díky vestavbě do auta využijete nákladový prostor na maximum

rebuild-car-vestavba1

Říkali jste si někdy, že by bylo opravdu skvělé, kdybyste nákladový prostor svého vozidla mohli využít na maximum? Přišlo vám, že by se dozadu do kufru vešlo daleko více věcí? I když jste doposud nevyužívali prostor na maximum, od nynějška můžete. Stačí, když si do automobilu necháte nainstalovat vestavbu do auta, díky které nákladový prostor vozidla využijete opravdu stoprocentně.

Nejen pro vášnivé cestovatele

Vestavby do aut v posledních letech zažívají opravdu velký boom. Staly se oblíbenými ihned, co vzrostl zájem o takzvané road tripy čili cestování v autě. S příchodem tohoto cestovatelského trendu zájem o vestavby tak vzrostl, že se tomu samotní výrobci nestačili divit.

Je však třeba konstatovat, že tato součást vozidla není určená jenom cestovatelům. Těžit z ní mohou i řemeslníci, kteří tak nebudou ztrácet čas pendlováním mezi zákazníkem a dílnou. Veškeré své potřebné nářadí si totiž mohou vozit prakticky v kufru auta.

Vestavba do auta v podobě pojízdné dílny

Možná jste si to donedávna nedokázali ani představit – nákladový prostor vašeho osobního automobilu by se proměnil v pojízdnou dílnu. Ale opravdu to je možné. Vestavba do auta může být součástí pracovního automobilu a může být složena z celé spousty praktických doplňků. Tvořit ji mohou boxy, skříňky, sklápěcí panely, také zásuvky nebo vany či pracovní desky. Nářadí tak můžete mít neustále po ruce.

Pro řemeslníky, truhláře i zedníky

Vestavby do aut tedy přijdou vhod pracovníkům v celé řadě profesí. Oblíbí si je především řemeslníci, a to tedy jak truhláři, tak také zedníci nebo technici a další. Díky praktické vestavbě, která bude ukrývat všechno, co k práci potřebujete, budete moct prakticky ihned vyjet na výjezd, pakliže vás zákazníci zavolají.

×

Splátková kalkulačka ESSOX