Vestavba Sarah 120/70/H2

94 000 Kč 77 686 Kč bez DPH
K instalaci za 4 až 8 týdnů

Vestavba Sarah: šířka 120cm, výška H2 56cm, hloubka 70,5cm. Pro vozy bez zadních řad sedadel: Volkswagen Transporter, Volkswagen Multivan, Ford Tourneo Custom, Renault Trafic, Mercedes Vito, Mercedes V, Viano, Vito

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro vozy bez využití zadních řad sedadel: Volkswagen Transporter, Volkswagen Multivan, Ford Tourneo Custom, Renault Trafic, Mercedes Vito, Mercedes V, Viano, Vito

Vestavba Sarah je kombinací vestavby Dory a Stelly. Skládá se z modulu s úložným prostorem v zadních dveřích a z modulu s kuchyňkou, která se upevňuje do bočních posuvných dveří.

Vestavby Rebuild-car vyrábíme ze speciálních hliníkových profilů a odlehčených materiálů. Díky nízké váze nezatěžuje zbytečně vozidlo. Použitím těchto materiálů se naše Vestavby Rebuild-car pohybují s váhou okolo 50kg.


Vestavba Sarah 120/70/H2 obsahuje:

 • Zadní konstrukci z eloxovaných hliníkových profilů o rozměru: šířka 120cm, hloubka 70,5cm, výška 56cm

  Zakladni-konstrukce-Dory-2

 • 4 police s pojezdy na kterých jsou umístěné pevné, uzaviratelné boxy
  2 spodní boxy mají objem 50 litrů
  2 horní boxy mají objem 33 litrů

  Dory-H2-boxy

 • Boční konstrukci kuchyňky z eloxovaných hlinikových profilů o rozměrech: šířka 90cm, hloubka 50cm, výška 54cm

  Sarah-bocni-kuchynka-1

 • Box s vodou je vybavený 2 kanystry o objemu 2x 15 litrů a 12V čerpadlem. Hlavní část výklopného dřezu je z nerezových dílů, který osazujeme skládacím dřezem od firmy Outwell. Box je z horní části zakrytý dřevěnou bio deskou vhodnou pro přípravu jídla. 

  Box s vodou_p1   Box s vodou_p3

 • Box s vařičem obsahuje kartušový vařič od firmy Meva umístěný v nerezové vaničce. Pod vařičem je praktický úložný prostor. 

  Sarah-box-s-varicem

 • Postel o délce 200cm s molitanovou matrací (výška matrace 7cm). Matrace je šitá na míru a je přes celou šířku auta. Po rozložení postele Vám vznikne pod postelí úložný prostor o výšce cca 49cm.

  Postel-Dory   Sarah-prostor-pod-posteli

  Instalace a uchycení do auta: 

  • K uchycení vestavby používáme oka pro upevnění nákladu a kolejnice od sedadel. Vestavbu uchytíme pomoci závitů a šroubů skrz oko nebo pomoci jednoduchých popruhů. Boční kuchyňku uchytíme do kolejnic nebo úchytů od sedadel. Způsob uchycení závisí vždy na konkrétním modelu vozu. 

  • Instalace vestavby nezabere více než 5 minut. Vestavbu vložíte do auta (pro snadnější manipulaci můžete vyjmout všechny boxy), uchytíte pomoci šroubů nebo popruhů a tašku s matrací a konstrukcí postele vložíte nad nebo za vestavbu.
   Ilustrativní video instalace a uchycení vestavby Stella do Peugeot Traveller (stejné pro Toyota ProAce Verso, Citroen SpaceTourer, Opel Zafira Life)  Praktické odkazy na našem webu Rebuild-car:

  JAK SI VYBRAT TU SPRÁVNOU VESTAVBU

  JAK SI OBJEDNAT VESTAVBU

  Oblíbené příslušenství Rebuild-car:

   
  Některé fotagrafie mohou být pouze ilustrativního charakteru z důvodu velké variability rozměrů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: VESTAVBY DO AUT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 65 kg
Šířka zadní vestavby: 120cm
Hloubka zadní vestavby: 70,5cm
Výška zadní vestavby: 56cm
Šířka boční kuchyňky: 90cm
Hloubka boční kuchyňky: 50cm
Výška boční kuchyňky: 54cm
Délka postele: 200cm
Výška matrace: 7cm

Instalace vestavby

Produktové video Stella

Promo video Rebuild-car

Rozložení postele

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení