Vestavba Laura

od 59 000 Kč od 48 760 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vestavba Laura je ideální pro vozy: Peugeot Traveller, Toyota ProAce Verso, Citroen SpaceTourer, Opel Zafira Life

Detailní informace

rozšíření pro 2 osoby, bez lednice
K instalaci za 4 až 8 týdnů
78 000 Kč
64 463 Kč bez DPH
bez lednice
K instalaci za 4 až 8 týdnů
59 000 Kč
48 760 Kč bez DPH
včetně lednice Yolco BCX 30
K instalaci za 4 až 8 týdnů
67 000 Kč
55 372 Kč bez DPH
rozšíření pro 2 osoby, včetně lednice Yolco BCX 30
K instalaci za 4 až 8 týdnů
86 000 Kč
71 074 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ideální pro vozy všech délek: Peugeot Traveller, Toyota ProAce Verso, Citroen SpaceTourer, Opel Zafira Life

Naše vestavby do auta Rebuild-car jsou velmi oblíbené především pro snadnou montáž a demontáž do vozidla. 
Celá vestavba se dá rozložit na jednotlivé boxy a díky tomu si ji do auta nainstaluje pohodlně každý sám

Naše vestavba Laura je ideální partner pro cestování a kempování. Inspirujte se v naší galerii videí.

Konstrukce vestavby Laura je vyrobena ze speciálních hliníkových profilů a odlehčených materiálů. Díky nízké váze nezatěžuje vestavba zbytečně vozidlo. 

Vestavba Laura je složena za 2 samostatných konstrukcí. Jedna konstrukce obsahuje výsuvnou kuchyňku. Druhá konstrukce obsahuje výsuvné úložné prostory např. na lednici. Díky 2 samostatným konstrukcím je možné vestavbu Laura využívat 2 způsoby. Stačí jen prohodit umístění jednotlivých konstrukcí s výsuvem ze zadních dveří nebo z bočních dveří.

 

Vestavba Laura pro 1 osobu (např. s kolem)

Vestavba se skládá z konstrukce s výsuvnou kuchyňkou v zadních dveřích auta a z konstrukce s výsuvným úložným prostorem a poličkou, např. na lednici, v bočních dveřích auta. Stojan na kola není v základní ceně vestavby. Je možné ho zakoupit jako další doplňkový produkt.

1 složená bez kola 1 1 složená s kolem 1 složená boční dveře

 

Rozšíření vestavby Laura pro 2 osoby

Vestavba se skládá z konstrukce s výsuvnou kuchyňkou v bočních dveřích auta a z konstrukce s výsuvným úložným prostorem a poličkou, např. na lednici, v zadních dveřích auta. Aby bylo možné rozšířit vestavbu Laura pro 2 osoby, jsou součástí vestavby také dodatkové profily s deskami, které spojením s 2 základními konstrukcemi vytvoří postel pro 2 osoby a možnost přestavět vestavbu Laura na posezení přímo v autě se stolečkem.

2 vysunutá boční dveře 1 2 hlavní vysunutá 2 sezení boční dveře 1

 

Vestavba Laura pro jednu osobu, obsahuje:

 • Výsuvný kuchyňkový box s vařičem a vodou

  - Vařič na plynové kartuše usazený ve výsuvném nerezovém díle, který lze vysunout do strany mimo prostor vozu. Vařič lze z boxu jednoduše vyndat a použít samostatně mimo vestavbu. Pod vařičem je odkládací prostor pro 2 kusy 230g kartuší a další úložný prostor na věci.
  - Z horní části je kuchyňkový box zakrytý 2 dřevěnými dubovými bio deskami, které jsou vhodné pro přípravu jídla.
  - Vařič je možné používat i přímo v autě, bez vysunutí ven z auta zadními dveřmi, což je praktické zejména v případě špatného počasí.
  - Baterie na vodu s 12V čerpadlem a 15 litrovým kanystrem na pitnou vodu. Vysouvací nerezový dřezový díl je osazen skládacím dřezem značky Outwell. Baterii můžete používat i samostatně bez dřezu.

  1 hlavní s kolem 2 1 složená bez kola 2

 

 • Výsuvný úložný prostor a poličku, např. na lednici, v bočních dveřích auta. Polička pro lednici je připravená pro umístění i větších kompresorových lednic a to o maximálních rozměrech  š=365mm, h=655mm, v=375mmLednice není v základní ceně vestavby. Pro vestavbu Laura doporučujeme lednici Yolco BCX 30. Vestavbu i s lednicí najdete ve variantách tohoto produktu. 

  1 vysunutá boční dveře

 

 • Postel o délce 200 cm a šířce 80 cm pro jednu dospělou osobu se 7 cm matrací šitou na míru, která perfektně doléhá ke dveřím auta a není zde nežádoucí mezera mezi dveřmi auta a matrací.

  1 postel

 

Rozšíření vestavby Laura pro 2 osoby obsahuje:

 • Výsuvný úložný prostor a poličku, např. na lednici, v zadních dveřích auta. Polička pro lednici je připravená pro umístění i větších kompresorových lednic a to o maximálních rozměrech š=365mm, h=655mm, v=375mm. Lednice není v základní ceně vestavby. Pro vestavbu Laura doporučujeme lednici Yolco BCX 30. Vestavbu i s lednicí najdete ve variantách tohoto produktu. 

  2 hlavní vysunutá 

 

 • Do vestavbové části v zadních dveří je možné umístit např. chemický záchod, který lze používat i přímo v autě. Zvednutá matrace může sloužit jako clona proti pohledům z venčí. Záchod není v základní ceně vestavby.

  2 se záchodem 1 2 se záchodem 2 

  2 se záchodem 3 2 se záchodem 4

 

 • Výsuvný kuchyňkový box s vařičem a vodou

  - Vařič na plynové kartuše usazený ve výsuvném nerezovém díle, který lze vysunout do strany mimo prostor vozu. Vařič lze z boxu jednoduše vyndat a použít samostatně mimo vestavbu. Pod vařičem je odkládací prostor pro 2 kusy 230g kartuší a další úložný prostor na věci.
  - Z horní části je kuchyňkový box zakrytý 2 dřevěnými dubovými bio deskami, které jsou vhodné pro přípravu jídla.
  - Baterie na vodu s 12V čerpadlem a 15 litrovým kanystrem na pitnou vodu. Vysouvací nerezový dřezový díl je osazen skládacím dřezem značky Outwell. Baterii můžete používat i samostatně bez dřezu.
  - Další úložný prostor v zadní části.

  2 vysunutá boční dveře 2 2 vysunutá boční dveře 3 2 vysunutá boční dveře kanystr 

 

 • Postel pro 2 dospělé osoby o délce 200 cm se 7 cm molitanovou matrací šitou na míru. Matrace je rozdělená na dvě samostatné části. Je proto možné jednu část použít ve variantě pro 1 osobu a přidáním druhé matrace vznikne postel, která se rozkládá napříč celého auta, tedy od dveří ke dveřím bez nežádoucích mezer. Matrace je přes celou šířku auta.

  2 postel 2 postel bez matrace

 

 • Dodatkové profily s deskami, které spojením s 2 základními konstrukcemi vytvoří postel pro 2 osoby a možnost přestavět vestavbu Laura s rozšířením pro 2 osoby na posezení přímo v autě se stolečkem.

   2 postel bez matrace 2 sezení boční dveře 1

 

 •  Lavice na sezení a stoleček, které vzniknou překlopením části krycích desek, které tvoří "rošt" postele.

  2 sezení boční dveře 2 2 sezení zadní dveře 1 2 sezení zadní dveře 3

  V nastavení vestavby na sezení a stoleček, je možné zvednutím jedné z krycích desek získat přímý přístup k vařiči. Lze ho tak používat přímo v autě bez nutnosti jeho vysunutí z bočních dveří auta. Je možné získat také přímý přístup k lednici a úložnému prostoru vedle ní, opět zvednutím krycí desky, aniž by bylo nutné poličku s lednicí nebo úložný prostor vysunout z auta. Toto je praktické zejména v případě špatného počasí.

  2 sezení boční dveře 3 2 sezení zadní dveře 2

 

Představení vestavby Laura:

 

Instalace a uchycení do auta: 

 • K uchycení vestavby používáme šrouby do kolejnic nebo další montážní body vhodné pro uchycení vestavby.  Způsob uchycení závisí vždy na konkrétním modelu vozu.
 • Instalace vestavby nezabere více než 5 minut. Vestavbu vložíte do auta (pro snadnější manipulaci můžete vyjmout všechny boxy), uchytíte pomoci šroubů do kolejnic nebo dalších montážních bodů vhodných pro uchycení vestavby. Pro rozšíření vestavby Laura pro 2 osoby je součástí také taška s matrací a konstrukcí postele, kterou vložíte vedle vestavby.
  Ilustrační video instalace a uchycení vestavby do Peugeot Traveller (stejné pro Toyota ProAce Verso, Citroen SpaceTourer, Opel Zafira Life).

 

Praktické odkazy na našem webu Rebuild-car

JAK SI OBJEDNAT VESTAVBU

Oblíbené příslušenství Rebuild-car:

 
Některé fotografie mohou být pouze ilustrativního charakteru z důvodu velké variability rozměrů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: VESTAVBY DO AUT
Záruka: 2 roky
×

Splátková kalkulačka ESSOX