Matrace do auta na přední sedadla

6 200 Kč 5 124 Kč bez DPH
Na objednávku - dodání do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace do auta na přední sedadla pro vozy Toyota ProAce Verso rozšíří prostor pro spaní v autě o jedno praktické lůžko o rozměrech 147cm x 70cmIdeální pro rodiny s dětmi, kdy Vám již běžná postel v autě je pro 3 spáče malá a hledáte jak si vylepšit Vaši vestavbu.

Matrace je ze spodní strany ve všech místech vyztužená deskami (odlehčený materiál). Dokonalému uložení matrace pomůžou také malé polštářky, které dorovnají sklon sedáku pod matrací. 

Výška matrace je 8cm. Na převoz se matrace složí do přenosného vaku o rozměrech 80cm x 70cm x 16cm. Materiál a provedení je u matrace na přední sedadla stejné, jako jste zvyklí u našich matrací našich vestaveb

S ohledem na délku prostoru na předních sedadlech Toyoty ProAce Verso je postel do auta na předních sedadlech ideální pro děti do 12 let věku a menší dospělé. O nosnost nemusíte mít obavy. Díky deskám na spodní straně je matrace na předních sedadlech dobře podepřená a bez problému unese i 80kg. 

Ze zpětné vazby od našich zákazníků již víme, že se matrace na předních sedadlech dá využít i jinak než jsme primárně zamýšleli a to i jako pelíšek pro vaše čtyřnohé mazlíčky. 

Instalace a složení je otázkou 30 sekund.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Délka matrace: 147cm
Šířka matrace: 70cm
Výška matrace: 8cm
Barva: Černá
Rozměr sbalené matrace: 80cm x 70cm x 16cm

Matrace na přední sedadla do auta

×

Splátková kalkulačka ESSOX