Bateriové stanice

Nabíjecí stanice EcoFlow jsou přenosné zdroje energie určené k nabíjení velkých i malých elektrických zařízení. Jedná se o jednotku s vestavěnou baterií, která dokáže pohánět připojenou elektroniku. Existují různé velikosti a kapacity bateriových stanic. Mohou být tak velké a výkonné, že utáhnou celou domácnost nebo naopak menší a přenosné, takže je můžete bez problém vzít s sebou na výlet nebo kempování. Na bateriových stanicích najdete většinou kombinaci běžných zásuvek a portů, jako třeba klasické síťové AC zásuvky, USB-A, USB-C porty a další. U bateriových stanic se cílí především na ideální symbiózu kapacity a možnosti přenášení.

Nabíjecí stanice RIVER – Nejlepší na výlety

Čeká vás výlet? Je spousta míst, kde se RIVER bude stoprocentně hodit. Má mnohem větší kapacitu než běžné powerbanky, využít můžete AC zásuvky, USB-A a USB-C porty a další. Napájet můžete notebooky, světla a třeba menší spotřebiče. Fantazii se zde meze nekladou.

Nabíjecí stanice DELTA – Pro delší cesty za dobrodružstvím

Poradí si s náročnějšími spotřebiči. Vysoký výkon je ideální, pokud cestujete autem s vestavbou a chcete mít i bez nastartovaného motoru dostatečný přísun elektrické energie, která by zásobovala cestovní chladící boxy, 12 V rychlovarné konvice, nezávislé topení, Wi-Fi routery, LED světla, televize, čerpadla, notebooky a další zařízení, která potřebujete při svých cestách.

Jak se přenosná bateriová stanice liší od powerbanky?

Přenosné bateriové stanice mají mnohem větší kapacitu, větší množství zásuvek a portů než powerbanky, které mají většinou pouze porty typu USB. Bateriové stanice lze využít pro spotřebiče, které běžně zapojujete do síťové zásuvky nebo do zdířky autozapalovače. Mají jednoduše mnohem více energie na to, aby mohly pohánět i náročnější spotřebiče a zařízení.

 

2 položek celkem
Delta22
24 990 Kč

Lehká a přenosná bateriová stanice EcoFlow DELTA 2 nabízí skvělý výkon 1800 W a kapacitu 1 kWh. Ideální pro cestovní chladící boxy, 12 V rychlovarné konvice, nezávislé topení,...

463
River21
Bateriová stanice EcoFlow RIVER 2
Na objednávku - dodání do týdne
5 790 Kč

EcoFlow RIVER 2 je malá přenosná bateriová stanice s hmotností 3,5 kg, kapacitou 256 Wh a stálým výkonem 300 W. Ideální pro čerpadla v našich vestavbách, notebook, tablet,...

466
×

Splátková kalkulačka ESSOX